miSite vX - Özel Web Tasarım Paketi

miSite vX Lite

Tek Seferlik Ödeme ile...

miSite vX Lite Lisansı

miSite vX'e tek seferlik ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Böylece her yıl, ayrıca yazılım için ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Lisansınız Medya İnternet Telekom'dan web hosting hizmeti aldığınız sürece geçerliliğini sürdürür.

miSite vX Lite Lisansı
1500
/TEK SEFERLİK

miSite vX Lite Özellikleri

Üstün özellikleri ve kolay yönetimiyle, profesyonel özel web tasarım yazılımını keşfedin!

Tamamen Size Özel Web Tasarımı - Özgün ve Göz Alıcı
Tamamen Size Özel Web Tasarımı

Özgün ve Göz Alıcı


Hazır uygulamaların dar alanından miSite vX Lite ile kurtulursunuz. Tamamen size özel ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanan özgün ve göz alıcı temanız ile, şirketinizi, markanızı, ürün ve hizmetlerinizi internete taşıyabilirsiniz.

Cepte, tablette, dizüstünde, masaüstünde üstün görünüm

%100 uyumlu mobil deneyim...


Günümüzde internet kullanıcılarının birçoğu artık sanal dünyayı cep telefonlarından veya tabletlerinden takip ediyor. Bu da web sitelerinde mobil görünümü önemli hale getiriyor. HTML5 ve CSS3 ile Bootstrap 4 framework yapısı üzerine geliştirilen miSite vX Lite, tüm cihazlarla uyumlu çalışır. Cepte sanki bir mobil uygulama kullanır gibi web sitenizde gezinirsiniz.

%100 uyumlu mobil deneyim...
W3C ile doğrulanmış, temiz ve 0 hata kodlama
W3C ile doğrulanmış, temiz ve "0" hata kodlama

Standartlara uygun!


W3C Markup Validation Service, kısaca W3C olarak bilinen ve web sitelerinin html kodlamalarını inceleyerek teknik standartlara uygun olup olmadıklarının tespitinde kullanılan uluslararası bir oluşumdur. miSite vX Lite, W3C'nin HTML Validator testinden "0" hatayla geçmiş, %100 temiz ve doğru kodlanmış profesyonel bir web tasarım yazılımıdır. Kısacası Google, web sitenizi çok sevecek ve zevkle indexleyecek.

Standart SEO Altyapısı ile Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın!

Arama sonuçlarında yüksek başarı!


miSite vX Lite, 6 aylık üretim ve geliştirme süreci sonunda ortaya çıkan profesyonel bir yazılımdır. Standart SEO modülü ile tüm içerikleriniz üzerinde standart SEO uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Firmanızı veya markanızı arama sonuçlarında üst sıralara taşıyacak mükemmel SEO altyapısı ile rakiplerinize fark atabileceksiniz.

Standart SEO Altyapısı ile Sitenizi Üst Sıralara Taşıyın!
miPanel vX Türkçe Panel
95+ modül ve bileşen ile özel web sitenizi kolayca yönetin!

miPanel vX Türkçe Panel...


95'ten fazla modül ve bileşene sahip olan miSite vX Lite, arkasına miPanel vX içerik yönetim sistemini (admin paneli) alarak sitenizi daha kolay ve daha hızlı yönetmenizi sağlıyor. Sadece birkaç adımda uygulayacağınız özel bileşenlerimiz ile hem ana sayfanızda hem de iç sayfalarınızda canlı, farklı görselliğe sahip bloklar oluşturabilirsiniz.

Yalnız Değilsiniz! İçerik güncelleme ve grafik tasarımlarınız bizden!

Eksik veya boş sitelerden kurtulun!


miSite vX Lite satın alarak, sadece bir yazılım ve kontrol paneli almış olmuyorsunuz. Standart özel web tasarım hizmeti de almış oluyorsunuz. Sitenize eklemek istediğiniz tüm içeriğinizi, içerikleriniz için kullanılacak banner, slider vb. tasarımlarınızı da biz hazırlıyoruz.

Eksik veya boş sitelerden kurtulun!

miSite vX Lite'a Özel miPanel Hosting

ÇOK SATAN
80 /YIL

STANDART

SATIN AL
ÜCRETSİZ ALAN ADI KAYIT / TRANSFER
200 /YIL

LİMİTSİZ

SATIN AL

miSite vX Lite yazılımına özel, optimize edilmiş üstün sunucular

miPanel Hosting Özellikler

Ücretsiz Alan Adı

Kampanyalı paketleri satın alın, alan adınızı ücretsiz kaydedin!

Cloud Hosting Altyapısı

CloudLinux güçlü bulut yapısı ile kesintisiz, hızlı ve güvenli hosting!

SSD Disk=Performans

Web siteleriniz, SSD disk ile %500 daha yüksek performansa sahip olur.

LiteSpeed ile Yüksek Hız

LiteSpeed Server teknolojisi ile maksimum hızda açılan sayfalar!

Hızlı Destek

Destek ekibimize 7/24 destek talebi gönderebilirsiniz!

miBack Yedekleme

Özel miBack yedekleme hizmeti ile siteleriniz güvende!

miSite vX Lite Demo

miSite vX Lite site ara yüzü ve miPanel demosunu inceleyin, test edin!

Demo Linkleri

miPanel demo yönetici bilgileri sadece SMS ile gönderilmektedir.

DEMO SİTE DEMO PANEL

Sıkça Sorulan Sorular

miSite vX Lite hakkında sipariş öncesinde sıklıkla sorulan sorulara verilen cevaplara göz atın!

Hayır. miSite vX Lite, tek seferlik ödeme ile satılmaktadır. Sadece ilk lisans siparişinizde ödeme yapıyorsunuz. Sonraki yıllar için herhangi bir yazılım yenileme ücreti talep etmiyoruz.
Malesef hayır. Medya İnternet miSite vX Lite, özel bir bulut altyapıda çalışmaktadır. Sunucularımızın yazılımlarımızla en iyi performansla çalışacak şekilde optimize edilmiş olması, güvenliğin üst düzeyde sağlanması, yazılımlarımızın lisanssız kullanımının önüne geçmek ve tüm yazılımlarımızı sürekli güncellemek amaçlarıyla, yazılımlarımızı bir script olarak müşterilerimize veremiyoruz ve başka hostinglerde barındırmıyoruz.
Firmamızla diyelim ki iki yıl kadar çalıştınız ve herhangi bir nedenle ayrılmaya karar verdiniz. miSite vX Lite yazılımını size vermeyeceğimiz için sitenize verdiğiniz emekler elbette ki yok olmayacak. Bu durumda (ki çok nadir karşılaşırız) firma olarak sitenize yüklediğiniz tüm içeriklerin görsellerini, sitenizin ilk siparişinde size özel hazırladığımız PNG, JPG grafikleri ve içerik veritabanı yedeklerini size sıkıştırılmış dosya halinde gönderiyoruz. Bu veri yedeklerini dilediğiniz yazılıma entegre ettirerek sitenizin geçmiş içeriğiyle yayınına devam etmesini sağlayabilirsiniz.
miSite vX Lite'ın barındırıldığı ana hosting hesabı için müşterilerimize herhangi bir panel ve FTP şifresi vermiyoruz. Ancak miPanel Hosting hizmeti alan müşterilerimize ek ücret karşılığında alt alan adı (sub.orneksiteadi.com) açılabilmektedir. Bu alt alan adı, ana siteden bağımsız olarak cPanel ve FTP erişimine açıktır. Sitenizin altında farklı içerikler için uygulamalar kurmak isterseniz, bu hizmetimizden özgürce yararlanabilirsiniz.
100 TL/Tek Seferlik bir ücret ile sitenizin footer (alt) alanındaki Medya İnternet markasını ve linkini kaldırabilir veya istediğiniz marka ve linki yerleştirebiliriz. Yine dilerseniz panelinizdeki miPanel markası yerine kendi markanızı da yerleştirebiliyoruz.

Özel Koşullar

miSite vX hizmeti ile ilgili özel koşulları inceleyin.

Genel Hizmet Koşulları

Tüm web hosting paketlerimiz için Hizmet Sözleşmesi yanında aşağıda yer alan özel koşullar da geçerlidir.


miSite vX Lite Web Yazılım Hizmeti Kullanım Koşulları

miSite vX Lite ve Pro yazılımlarımızdan herhangi birini alan kullanıcılarımız, aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır:

 • miSite vX web yazılımlarının her türlü hakları tamamen Medya İnternet Telekom'a aittir. Bu yazılımlardan herhangi birinin lisansını almak, müşteriye tüm kullanım haklarını da almış olmayı sağlamaz. Lisans hizmeti, yazılımın web sitesi üzerinden kullanımı içindir. Kullanıcı, Medya İnternet Telekom'dan web hosting hizmeti aldığı süre kadar bu lisansı kullanarak web sitesini yönetme hakkı elde eder. Kullanıcıya hiçbir şekilde yazılım dosyaları verilmez, yazılımın kodları kullanıcı ile paylaşılmaz.
 • miSite vX web yazılımlarımız, özel cloud altyapı üzerinde hizmet vermektedir. Yukarıdaki lisans koşulları gereği, kullanıcıya bu altyapıya ait hiçbir FTP, hosting paneli, veritabanı erişimi vb. bilgiler verilmemektedir.
 • miSite vX web yazılımlarımıza ait versiyonlar, birbirinden bağımsız satılmaktadır. Bir versiyonu almış olmak, yazılımın yeni versiyonunu kullanma hakkı vermez. Her lisans ayrıca satın alınmalıdır. Medya İnternet Telekom, uygun gördüğü durumlarda, kampanyalar düzenleyerek lisans yükseltmelerinde %25'ten fazla olmamak kaydıyla indirimler yapabilir.
 • miSite vX web yazılım lisans işlem ücreti, sadece yazılımın kurulum ve yapılandırması ile ilk sipariş esnasında banner, slider vb. tasarımları, içerik güncelleme, içeriklere ait grafik görselleri hazırlama gibi hizmetleri kapsar. Banner, slider, grafik görsel tasarımları gibi işlemlerde her kullanıcının 3 adet revizyon talep etme hakkı vardır. İlk sipariş ile tüm içeriklerin teslim edilmesinden sonraki süreçte, haber, makale, blog, galeri, video gibi güncellenme sıklığı yoğun olan içeriklerin güncellenmesi kullanıcıya aittir. Kullanıcının talep etmesi durumunda, Medya İnternet Telekom ekibi ek ücret karşılığında site güncelleme ve grafik yenileme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.
 • miSite vX Lite web yazılı ve tasarım hizmeti ÖZEL WEB TASARIM STANDART PAKET hizmetidir. Bu paketteki modül ve bileşenler ile bu modül ve bileşenlere ait arayüz tasarım ve kodlamaları "1- Sayfalar, 2- Ürünler, 3- Haberler, 4- Galeri, 5- Video 6- İletişim modülleri ile sınırlıdır. Kullanıcının bu özelliklerin dışında bir talepte bulunması halinde, ilgili talep işin boyutu ve iş süresi yoğunluğuna göre ayrıca ücretlendirilerek fatura edilmektedir. Özel talepleriniz ve projeleriniz için miSite vX Pro lisansı alınması durumunda, bu yazılım altyapısı ile kullanıcının özel isteklerine uygun modül ve bileşenler geliştirilmektedir.
 • Yenileme süresi sonunda miSite vX yazılımının barındırıldığı hosting hesabını yenilemeyen kullanıcı, web sitesinin tüm yedeğini veya kısmi dosyalarını talep edemez. Bu durumda Medya İnternet Telekom, web sitesine kullanıcının girdiği içerik veritabanını (sayfa, ürün, haber, galeri, makale vs.) ve yüklediği görsel dosyaları sıkıştırılmış yedek olarak kullanıcıya teslim eder.
 • miSite vX web yazılımlarının footer alanında yer alan marka adı ve link adresinin kaldırılması veya değiştirilmesi 100 TL / Tek Seferlik ücrete tabidir. Bu işlem ücretsiz yapılmamaktadır.

Web Hosting Hizmeti Kullanım Koşulları

Web hosting paketlerimizden herhangi birini alan kullanıcılarımız, aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır:

 • Tüm paketlerimiz için hesap başına e-posta kotası 250 MB'dir. E-Posta gönderim limiti 100 adet/saate kadardır. Medya İnternet, saatlik gönderimlerde değişikliğe gidebilir.
 • Paketler dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.
 • Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz. Medya İnternet gerekli gördüğünde saatlik gönderimlerde kısıtlamaya gidebilir.
 • Bireysel hosting paketleri paylaşımlı hosting paketleridir ve CPU kullanımı paket özelliklerinde verilen CPU limitleri kadardır. Paketlerde verilen yüksek CPU limitleri, sadece anlık yüksek CPU ihtiyaçlarını karşılamak içindir. Bir işlemin 10-15 saniyelik anlık CPU kullanımını aşması veya yüksek kullanımın, aynı kaynakları kullanan sunucudaki diğer sitelere zarar vermesi durumunda, belirtilen CPU limitleri Medya İnternet Telekom ekibi tarafından düşürülebilir.
 • Paketlerde belirtilen limitlerden daha yüksek anlık CPU ihtiyaçları için portal hosting paketleri, bulut sunucu veya dedicated (kiralık) sunucu hizmetleri kullanılmalıdır.
 • Eposta kotasi için belirlenen limitler, web hosting disk alanı limitlerinizin içerisindedir. Eposta hesaplarının disk kullanımı, paketlerin Disk Alanı limitlerinin üzerinde olmamalıdır.
 • Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.

Ücretsiz Alan Adı Kampanya Koşulları

Ücretsiz alan adı kaydı ve transferi ile ilgili paket kampanyalarımız için aşağıdaki koşullar kabul edilmiş sayılır:

 • Ücretsiz Alan Adı kampanyası yeni bir hosting hizmeti satın alındığında ve bu hizmet ile birlikte kullanılmak üzere geçerlidir.
 • Ücretsiz Alan Adı kampanyası sadece .com .net .org .bel.tr ve .org.tr kayıtlarında geçerlidir.
 • Kampanya sadece 1 yıllık hosting paketi alımlarında ve 1 adet alan adı için geçerlidir.
 • Kampanya sadece yeni hosting siparişleri için geçerlidir. Yeni siparişlerde kullanılmayan kampanya hakkı farklı zamanlarda kullanılamaz, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Takip eden yıllarda yenileme sırasındaki domain yenileme ücretleri geçerlidir.
 • Hosting paketi iadelerinde domain ücreti paket ücretinden düşülmektedir.