Yükleniyor

Hakkımızda

www.medyainternet.com
Medya İnternet Hakkında

Medya İnternet Telekom | Bugünün ötesinde...

2013 yılı Ocak ayı itibariyle Hazır Web Sitesi uygulamalarına yoğunlaşan Medya İnternet, bu alanda çok büyük yenilikler gerçekleştirerek, Türkiye'de ilk kez her siteye özel hazır site teması hizmeti sunan uygulama olma özelliğini kazanmıştır.

MiPanel markasıyla Web Sitesi Yönetim Sistemi'ni hem hazır sitelere hem de özel web projelerine entegre eden Medya İnternet, tamamen ekibimiz tarafından oluşturulan bu uygulamayı, sürekli olarak geliştirmektedir. Ekibimiz sürekli MiPanel üzerinde güncelleştirmeler gerçekleştirmekte ve yeni modüller ve eklentileri, tüm müşteri web sitelerinde güncellemektedir.

Gelişen vizyonuyla Medya İnternet, uzman kadrosu, Türkiye verimerkezindeki yeni nesil web sunucuları, yılların birikim ve tecrübesi ile Haber Sitesi Scripti, Dernek Sitesi Scripti, Belediye Sitesi Scripti, Hazır Web Sitesi, Web Hosting ve Sunucu hizmetlerini, müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Şirketimizin Kilometre Taşları

1995'ten bugüne, başarı ve güven dolu 21 yılı geride bıraktık...
Medya İnternet markası ile bilişim ve telekom hizmetleri...
20 Ekim 2016

Medya İnternet markası ile bilişim ve telekom hizmetleri...

20 Ekim 2016 tarihi itibariyle tüm Türkiye'ye web tasarım, yazılım, hosting ve telekomünikasyon hizmetleri sunan Medya İnternet markasını satın alarak, bilişim ve telekom sektöründe de kaliteli hizmetler sunmaya başladık.
Yeni ofisimiz ve ürün depomuz hizmette...
1 Kasım 2012

Yeni ofisimiz, ürün depomuz, kurumsal kimliğimiz...

Şirketimiz yeni hizmet binasına taşınarak tüm altyapısını tamamen yeniledi. Hakan Medikal markası yeni kurumsal kimliği ile hizmetlerine devam ediyor...
Eğitim ve Elektronik sektörlerinde de varız
2011

Eğitim ve Elektronik sektörlerinde de varız...

Dünyanın ve Türkiye'nin lider medikal markalarını Malatya sağlık hizmetleriyle buluşturmayı sürdüren şirketimiz, hizmet alanlarına elektronik ve eğitim sektörlerini de dahil etti.
Limited Şirket ve kurumsallaşma...
2009

Limited Şirket ve kurumsallaşma...

Şubat ayından itibaren kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında şirketleşen ve "Hakan Ticaret Pazarlama ve Medikal Elektronik Limited Şirketi" ünvanıyla hizmet veren firmamız, kurumsallaşmasını sürdürdü.
Malatya'dan tüm bölgeye
2006

Malatya'dan tüm bölgeye...

Malatya ve bölge illerine medikal alanında hizmet veren şirketimiz, dünyanın ve Türkiye'nin profesyonel birçok medikal teknoloji devinin bayiliklerini alarak, sağlık kuruluşlarımıza geniş medikal ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam etti.
İlk kuruluş
1995

İlk kuruluş...

Hakan Ticaret Pazarlama ve Medikal Ltd. Şti. ilk olarak 1995 yılında Malatya'da "Hakan Ticaret Pazarlama ve Medikal" ticari ünvanıyla şahıs firması olarak kuruldu.
Hakan Medikal 1995 İlk Logomuz

Ekibimiz

Medya İnternet Telekom, güçlü bir marka olarak Hakan Medikal Limited Şirketi bünyesindeki tecrübeli ekibiyle iş başında...
Hakan Er

Y. Hakan Er

Ceo - Kurucu Müdür
Burak Er

M. Burak Er

Satış ve Pazarlama Müdürü
Ömer Faruk Er

Ömer Faruk Er

Bilişim Hizmetleri Sorumlusu
Mehmet Özdemir

Mehmet Özdemir

Satış Temsilcisi

Sitemizdeki tüm fiyatlar KDV hariç fiyatlardır. %18 KDV sipariş esnasında fiyata eklenmektedir.