Hakkımızda

Medya İnternet Hakkında

2013 yılı Ocak ayı itibariyle Hazır Web Sitesi uygulamalarına yoğunlaşan Medya İnternet, bu alanda çok büyük yenilikler gerçekleştirerek, Türkiye'de ilk kez her siteye özel hazır site teması hizmeti sunan uygulama olma özelliğini kazanmıştır.

MiPanel markasıyla Web Sitesi Yönetim Sistemi'ni hem hazır sitelere hem de özel web projelerine entegre eden Medya İnternet, tamamen ekibimiz tarafından oluşturulan bu uygulamayı, sürekli olarak geliştirmektedir. Ekibimiz sürekli MiPanel üzerinde güncelleştirmeler gerçekleştirmekte ve yeni modüller ve eklentileri, tüm müşteri web sitelerinde güncellemektedir.

Gelişen vizyonuyla Medya İnternet, uzman kadrosu, Türkiye verimerkezindeki yeni nesil web sunucuları, yılların birikim ve tecrübesi ile Haber Sitesi Scripti, Dernek Sitesi Scripti, Belediye Sitesi Scripti, Hazır Web Sitesi, Web Hosting ve Sunucu hizmetlerini, müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Ekibimiz

Y. Hakan Er

CEO & Kurucu Müdür

1995'te "Hakan Ticaret ve Pazarlama" markasıyla şirketimizin temellerini atan Hakan Er, halen şirketin kurucu müdürü ve CEO'su olarak şirket iştiraklerinin başında yer almaktadır. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan Hakan Er, 10 yıllık profesyonel tiyatro oyunculuğu ve 15 yıllık profesyonel gazetecilik, köşe yazarlığı kariyerine de sahiptir.

M. Burak Er

Genel Koordinatör

M. Burak Er, 2010 yılından beri şirketimizin sağlık ve medikal iştiraklerinin genel koordinatörü olarak yönetim kadromuzda hizmet vermektedir. 16 yıl TFF ve MHK bünyesinde futbol klasman hakemi olarak Süper Lig ve 1. Lig'de maçlar yönetmiştir. Halen şirket görevi ile birlikte Gözlemci olarak MHK bünyesinde hizmet vermektedir.

Ömer Faruk Er

Bilişim Hizmetleri Sorumlusu

Ömer Faruk Er, 1998 yılından beri bilişim sektöründe hizmet vermektedir. PHP, MySQL, HTML5, CSS ve Linux Server yönetimi alanlarında uzmanlığı bulunan Er, 2016 yılında şirketimizin Bilişim ve Telekomünikasyon hizmetlerinin yönetimine getirilmiştir. Ömer Faruk Er'in 15 yıllık radyo ve televizyon sunuculuk-spikerlik kariyeri bulunmaktadır.

Mehmet Özdemir

Satış ve Pazarlama Müdürü

Sağlık ve Medikal Ürünler Satış ve Pazarlama Müdürümüz. Bilişim sektöründe de birikim ve tecrübelerinden yararlandığımız Özdemir, aynı zamanda network uzmanı olarak Medya İnternet Telekom Cloud Server Network yönetimini de üstlenmektedir.

Tuba Kaya

Ön Muhasebe

Tuba Kaya, şirketimizin ön muhasebe hizmetlerini yürütmektedir. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi mezunu Kaya'nın Büro Yöneticiliği ve Ön Muhasebe alanlarında sertifikalı uzmanlığı bulunmaktadır.

Erhan

Teknik Destek Temsilcisi

Medya İnternet Destek Ekibi'nde görevli, genç ve dinamik destek temsilcimiz. Aynı zamanda elektronik donanım uzmanımız.

Cebrail

Teknik Destek Temsilcisi

Medya İnternet Destek Ekibi'nde görevli, bir diğer genç ve dinamik destek temsilcimiz.

Sami Çeribaşı

Ofis Hizmetleri

Sami amcamız, 17 yıllık hizmeti ile şirketimizin kurucumuzdan sonraki en eski personelidir. Ofisimizi öğütleri, önerileri ve eleştirileri ile yönlendiren ak saçlı, mavi gözlü emanetimiz...