Haber Yazılımı Ana Sayfası
Kulga Haber Yazılımı
AYLIK SADECE $15 + KDV

Kulga Haber Yazılımı

Türkiye'nin en iyi haber yazılımına aylık ödeme ile hemen sahip olun! Dilediğiniz zaman abone olun, haber sitenizi Kulga Haber Yazılımı ile hemen kullanın. Yazılım, hosting, hepsi bir arada tek fiyata! İster aylık ödeyin, ister yıllık ödeyerek 2 ay fiyatı kadar indirim kazanın!
SİPARİŞ VER
Webp Görsel Formatı Desteği

WebP Destekli İlk Haber Yazılımı

Kulga Haber Yazılımı ve miPanel v8, Google'ın geliştirdiği ve hız tavsiyelerinde kullanılmasını önerdiği yeni nesil WebP görsel formatını kullanan ilk haber yazılımı! WebP ile kalite kaybı olmadan disk ve trafik tüketiminden %70'den fazla tasarruf edersiniz!
Manşet Arası Reklam Gösterimi

Manşet arası reklam

Kulga Haber Yazılımı'nda 3 manşet gösterim türünde de 5, 10 ve 15. haber bloklarına manşet arası reklam yerleştirebilirsiniz. Üstelik manşet arası reklamlarınız hem cepte, hem de masaüstünde kusursuz görüntülenir.
Haber Detay Metninde Reklam Gösterimi Haber Detay Metninde Reklam Gösterimi

Haber metni içinde reklam gösterimi

Kulga Haber Yazılımı ile haber detay metinlerinin arasına iki farklı reklam yerleştirebilir, reklamlarla birlikte veya reklamsız haber metni içinde seçtiğiniz haberleri 'Önerilen Haber' olarak gösterebilirsiniz.

Demo

Türkiye'nin en iyi haber yazılımı Kulga Haber Yazılımı site ara yüzü ve miPanel v8 Site Yönetim Paneli demosunu inceleyin, test edin...

Kulga Haber Yazılımı

Gelişmiş özellikleriyle haberciliğin tadını çıkarın diye, Türkiye'nin en farklı haber yazılımını hazırladık...
Google Dostu SEO Altyapısı

Google Dostu SEO

Kulga Haber Yazılımı, gelişmiş arama motoru optimizasyonu (SEO) ile Google ve diğer arama motorlarında web sitenizi en üst sıralara taşır.
Mobil için AMP Sayfalar

Mobil için AMP Sayfalar

AMP, yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar ile sitenizde yayınladığınız haberlere ait AMP sayfaları kısa sürede Google mobil aramalarda indekslenir.
%100 Mobil Uyumlu Responsive Altyapı

%100 Mobil Uyumlu

Bootstrap 4.x frameworkü üzerine inşa edilen Kulga Haber Yazılımı ile haber siteniz cep, tablet ve masaüstü cihazlarda sorunsuz görüntülenir.
miPanel v8 ile web sitenize tam hakim olun

Kolay Admin Paneli

%100 Türk üretimi olan miPanel v8 ile web sitenizi kolayca güncelleyebilir, gelişmiş modül ve bileşenlerle web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
İki farklı manşet seçeneği
Manşet arası reklamlar
Röportajlar için özel blok
Haber detay metni arasına reklam ekleme
Köşe yazıları arasına reklam ekleme
Tarihe göre ve kelime ile gelişmiş haber araması
miPanel ile Anlık Google İstatistikleri
Gelişmiş ve sade haber ekleme/düzenleme
Gelişmiş site ayarları modülü
Responsive reklam yönetimi
Yeni İHA haber botu

Kulga Haber Yazılımı Özellikleri

Bir haber scriptinde aradığınız üstün haber yazılımı altyapısı, gelişmiş modüller, zengin blok bileşenleri Kulga Haber Yazılımı'nda!
Google WebP Desteği

Google WebP Desteği

Google'ın geliştirdiği ve PageSpeed testlerinde kullanılmasını önerdiği yeni nesil resim formatı Webp, ilk kez ve sadece Kulga Haber Yazılımı'nda.
AMP ile Hızlı Google Sonuçları

AMP ile Hızlı Google Sonuçları

AMP, yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar altyapısı ile ana sayfa, kategoriler, haberler ve köşe yazıları gibi içerikleriniz Google'da hızla indekslenir.
Google News Optimizeli Yapı

Google News Optimizeli Yapı

Kulga Haber Yazılımı, Google News için gerekli tüm yazılım, tema ve diğer yapılandırmaları içeren kusursuz bir altyapıya sahiptir.
Schema.org JSON-LD Yapısal Veriler

Schema.org JSON-LD Yapısal Veriler

Yapılandırılmış veri işaretlemenin temeli olan Schema.org altyapısı ve JSON-LD tanımlamaları ile tüm içerikleriniz yapısal verilerle yayınlanır.
Yeni İHA Haber Botu

Yeni İHA Haber Botu

miPanel v8 ile birlikte tamamen yenilediğimiz İHA (İhlas Haber Ajansı) botunu dilediğiniz gibi özelleştirebilir, manuel veya otomatik haber içeriği alabilirsiniz.
İki Farklı Manşet Seçeneği

Üç Farklı Manşet Seçeneği

Kulga Haber Yazılımı'nın üç farklı manşet gösterim seçeneğinden dilediğinizi veya her ikisini birden farklı içerik sunumları yapmak için kullanabilirsiniz.
Manşet Arası Reklamlar

Manşet Arası Reklamlar

Bir haber sitesinin en çok kullanılan alanlarından biri olan manşet bloklarına 3 adete kadar manşet arası reklam ekleyebilirsiniz.
Haber Metni İçinde Reklamlar

Haber Metni İçinde Reklamlar

Haber detay metinlerinin arasında ister Google Adsense, ister özel reklamlarınızı responsive reklam özellikleriyle yayınlayabilirsiniz.
Gelişmiş Responsive Reklam Yönetimi

Gelişmiş Responsive Reklam Yönetimi

Google Adsense destekli Responsive Haber Yönetimi ile tüm reklamlarınızı miPanel v8 ile yönetebilir, mobilde veya masaüstünde kayıpsız reklam yayınlayabilirsiniz.
Önerilen Haberler

Önerilen Haberler

Her haberi eklerken, dikkat çekmek istediğiniz haberleri 'Önerilen Haber' olarak haber metin akışı içerisinde yerleştirebilirsiniz.
Haber Detayında Video

Haber Detayında Video

Haber detay sayfasında, görsel yerine direkt haberin videosunu yayınlamak isterseniz, sadece video ID tanımlaması yapmanız yeterli.
Responsive Embed ile Sorunsuz Videolar

Responsive Embed ile Sorunsuz Videolar

Responsive Embed özelliği sayesinde haber detay veya video sayfasına eklediğiniz tüm videolar tüm cihazlarda sorunsuz gösterilir.
Bootstrap 4.x ile Kusursuz Responsive

Bootstrap 4.x ile Kusursuz Responsive

Kulga Haber Yazılımı teması Bootstrap 4.x sürümleri ile %100 mobil uyumlu ve Google'ın önerdiği mükemmel responsive görünüme sahiptir. Ayrıca mobil sürüm gerektirmez.
Google Analytics Anlık İstatistikler

Google Analytics Anlık İstatistikler

miPanel v8 ile web sitenize ait Google Analytics aylık verilerinizi ve gerçek zamanlı ziyaretçi bilgilerinizi, detaylarıyla takip edebilirsiniz.
Kategoriler İçin Renk Belirleme

Kategoriler İçin Renk Belirleme

Haber kategorileri için renk belirleyebilirsiniz. Kulga temasında haber kategori sayfaları ve haber bloklarındaki kategori butonları, belirlediğiniz renkte gösterilir.
Sürükle-Bırak ile Ana Sayfa Blok Yönetimi

Sürükle-Bırak ile Ana Sayfa Blok Yönetimi

Haber sitenizin ana sayfasındaki blokları, sürükle-bırak yöntemiyle kolaylıkla yeniden sıralayabilir, haber sitenize farklı ve özgün bir görünüm kazandırabilirsiniz.
 • Google WebP görsel formatı
 • İki farklı manşet slide seçeneği
 • Manşet aralarında 3 ayrı reklam gösterimi
 • Haber detayında reklam gösterimi
 • AMP ile Google dostu hızlı mobil sayfalar
 • Haber detayında önerilen haber gösterimi
 • Sınırsız köşe yazarı ve yazı ekleme
 • Google News optimizeli özel altyapı
 • Haber, galeri, video ve yazar sitemap'ler
 • Gelişmiş etiket ve arama sistemi
 • Güncel sosyal medya API altyapısı
 • Google PageSpeed/GTMetrix'te lider skor
 • Bootstrap 4.x tabanlı, responsive altyapı
 • Masaüstü, mobil... Tüm tarayıcılarla uyumlu!
 • W3C ile doğrulanmış, temiz ve "0" hata kodlama
 • "Sürükle-Bırak" ile bir tıkla blok sıralama
 • Kategorilerin farklı renklerde gösterimi
 • Schema.org JSON-LD ile zengin arama sonuçları
 • İki farklı foto galeri gösterimi
 • Responsive Embed ile sorunsuz video gösterimi
 • Özelleştirilebilir Hava Durumu bileşeni
 • Namaz vakitleri bileşeni
 • Yenilenen puan durumu bileşeni
 • Cepten, tabletten miPanel ile içerik yönetimi

Sorularınız mı var? Arayın Görüşelim!

Pazar hariç haftanın her günü 09:00-18:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.


0266 60 600 60

Sıkça Sorulan Sorular

Satın alma öncesinde hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını inceleyin...
Yazılımlarınızı başka hostlarda barındırabilir miyim?
Malesef hayır. Medya İnternet yazılımları özel bir bulut altyapıda çalışmaktadır. Sunucularımızın yazılımlarımızla en iyi performansla çalışacak şekilde optimize edilmiş olması, güvenliğin üst düzeyde sağlanması, yazılımlarımızın lisanssız kullanımının önüne geçmek ve tüm yazılımlarımızı sürekli güncellemek amaçlarıyla, yazılımlarımızı bir script olarak müşterilerimize veremiyoruz ve başka hostinglerde barındırmıyoruz.
Firmanızdan ayrılırsam siteme ne olacak?
Firmamızla diyelim ki iki yıl kadar çalıştınız ve herhangi bir nedenle ayrılmaya karar verdiniz. Yazılımımızı size vermeyeceğimiz için sitenize verdiğiniz emekler elbette ki yok olmayacak. Bu durumda (ki çok nadir karşılaşırız) firma olarak sitenize yüklediğiniz tüm içeriklerin görsellerini ve veritabanı yedeklerini size sıkıştırılmış dosya halinde gönderiyoruz. Bu veri yedeklerini dilediğiniz yazılıma entegre ettirerek sitenizin geçmiş içeriğiyle yayınına devam etmesini sağlayabilirsiniz.
Hosting hesabı için panel ve FTP erişimi veriyor musunuz?
Yazılımımızın barındırıldığı hosting hesabı için müşterilerimize herhangi bir panel ve FTP şifresi vermiyoruz. Dosya yükleme/silme gibi dosya yönetimi işlemlerinizi, miPanel v8'de yer alan Dosya Yöneticisi uygulamamız üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir ve tüm dosya arşivinizi dilediğiniz zaman Dosya Yöneticisi'nden indirebilirsiniz.
Sitemdeki "Medya İnternet" linkini kaldırabilir miyim?
29 USD + KDV Tek Seferlik bir ücret ile sitenizin footer (alt) alanındaki Medya İnternet markasını ve linkini kaldırabilir veya istediğiniz marka ve linki yerleştirebiliriz. Yine dilerseniz panelinizdeki miPanel markası yerine kendi markanızı da yerleştirebiliyoruz.
Web sunucularınız Türkiye'de mi?
Evet. Tüm web sunucularımız Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezi'nde barındırılmaktadır. Siteleriniz, Türkiye'nin en yüksek hıza ve bantgenişliğine sahip ve Türkiye internetinin merkezi Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezi'nden internete çıkmaktadır.
Yazılım sorunlarına karşı desteğiniz sadece ilk yıl mı?
Elbette ki hayır. Bizimle çalıştığınız sürece, hosting hizmetini de biz sağladığımız için, yazılım sorunlarınızda ilk yıl da, diğer yıllar da teknik destek hizmetlerimiz sürekli devam etmektedir. Teknik destek için, ikinci yıl ücret talep etmiyoruz.
Siteme ekstra modüller eklenebiliyor mu?
Kulga Haber Yazılımı, bulut tabanlı çalışan ve sürekli otomatik güncellemelerle yenilenen bir altyapıya sahiptir. Müşterilerimizden gelen talepler değerlendirilerek sistemimiz sürekli geliştirilmekte ve her güncelleme ile birçok yeni modül ve özellik sisteme kazandırılmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir ek modüle ihtiyaç duymazsınız.
Site temasını değiştirebiliyor muyum?
Sitenizin temasına ait bazı işlemleri miPanel üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemler yazılımın sistem özellikleri gereği sınırlıdır. Örneğin, yazı fontlarını, blok ve menü renklerini, link renklerini, blok arkaplan görsellerini, site arkaplan renk ve görsellerini değiştirebilirsiniz. Yine Blok Yönetimi özelliği sayesinde sitenizin ana sayfasındaki blokları sürükle-bırak ile sıralayabilir, haber blokları için 8 farklı tasarımdan dilediğinizi kullanabilirsiniz.