3539

Malatya haber portalı Malatya Yerel Haber yayında

Kategori: Güncel | Editör: Faruk Er
Malatya haber portalı Malatya Yerel Haber yayında
Medya İnternet, bünyesinde oluşturduğu profesyonel ekibiyle, hizmet verdiği Malatya için haber sitesi projesini hayata geçirdi. Malatya Yerel Haber portalı yayında.

Medya İnternet, bünyesinde oluşturduğu profesyonel ekibiyle, hizmet verdiği Malatya için haber sitesi projesini hayata geçirdi. Malatya Yerel Haber portalı yayında.

Medya İnternet yayın birimi tarafından 1 Şubat 2020 tarihinde beta yayınlarına başlayan ve bu süreci başarıyla tamamlayan Malatya Yerel Haber, malatyayerelhaber.com alan adı üzerinden yayınlarına aktif olarak başladı.

"Sadece Yerel Haber"

Malatya haber siteleri içerisinde farklı bir yayıncılık anlayışı benimseyen Malatya Yerel Haber, adıyla bütünleşen ve "Sadece Yerel Haber" sloganıyla belirlediği yayın politikası çerçevesinde, Malatya son dakika haberlerini, doğru ve tarafsız habercilik ilkesi ile okurlarına ulaştıracak. Malatya yerel haberlerine ağırlık verecek olan malatyayerelhaber.com, Malatya'yı ilgilendiren güncel haberlere de yer vermeyi hedefliyor.

Haber Sistemi Kulga ve miPanel bulut yazılım yapısını kullanan Malatya Yerel Haber, Google News Yayıncısı olarak 1 Mart 2020 itibariyle Google Haberler uygulamasında da yerini aldı. Malatya güncel haberlerini ve Malatya son dakika asayiş haberlerini takip etmek isteyen Malatya haber okurları, böylece Google News uygulaması üzerinden "Malatya Yerel Haber" araması yaparak yayın kaynağını takip edebilecek.

Sitede Malatya haber, güncel, siyaset, asayiş, ekonomi, sağlık ve spor başlıklarındaki kategorilerde özgün haberlere ve makalelere anında ulaşılabiliyor. Malatya Yerel Haber'de ayrıca Malatya hava durumu, namaz vakitleri ve Malatya ve ilçeleri nöbetçi eczaneler sayfası gibi sürekli güncellenen aktif içerikler de bulunuyor.

Malatya haberleri sosyal mecrada!

Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal mecraları aktif kullanan Malatya Yerel Haber, sosyal medyada da Malatya haber kaynağı olarak beğeni topluyor ve ciddi bir takipçi kitlesi oluşturmayı hedefliyor.

https://www.youtube.com/channel/UCFoNqqCQULNmTQdNZPJNY6w adresinden ulaşabileceğiniz Malatya Yerel Haber Youtube kanalında ise, haberlere ait güncel Malatya videolarına erişilebiliyor.

Malatya Yerel Haber portalının, Malatya'ya hayırlı olmasını diliyoruz.
 

PAYLAŞ!