1365

Hızlı, Şık ve Sade Teması ile Haber Sistemi Kulga

Kategori: Güncel | Editör: Medya İnternet
Hızlı, Şık ve Sade Teması ile Haber Sistemi Kulga
Gelişmiş özellikleriyle haberciliğin tadını çıkarın diye, Türkiye'nin en farklı haber scriptini hazırladık...

Gelişmiş özellikleriyle haberciliğin tadını çıkarın diye, Türkiye'nin en farklı haber scriptini hazırladık...

Google Dostu SEO

Haber Sistemi Kulga, gelişmiş arama motoru optimizasyonu (SEO) ile Google ve diğer arama motorlarında web sitenizi en üst sıralara taşır.

Mobil için AMP Sayfalar

AMP, yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar ile sitenizde yayınladığınız haberlere ait AMP sayfaları kısa sürede Google mobil aramalarda indekslenir.

%100 Mobil Uyumlu Responsive Altyapı

Bootstrap 4.x frameworkü üzerine inşa edilen Haber Sistemi Kulga ile haber siteniz cep, tablet ve masaüstü cihazlarda sorunsuz görüntülenir.

miPanel v8 ile web sitenize tam hakim olun

%100 Türk üretimi olan miPanel v8 ile web sitenizi kolayca güncelleyebilir, gelişmiş modül ve bileşenlerle web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Haber Sistemi Kulga Özellikleri

Bir haber scriptinde aradığınız üstün yazılım altyapısı, gelişmiş modüller, zengin blok bileşenleri Haber Sistemi Kulga'da!

Google WebP Desteği

Google'ın geliştirdiği ve PageSpeed testlerinde kullanılmasını önerdiği yeni nesil resim formatı Webp, ilk kez ve sadece Haber Sistemi Kulga'da.

AMP ile Hızlı Google Sonuçları

AMP, yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar altyapısı ile ana sayfa, kategoriler, haberler ve köşe yazıları gibi içerikleriniz Google'da hızla indekslenir.

Google News Optimizeli Yapı

Haber Sistemi Kulga, Google News için gerekli tüm yazılım, tema ve diğer yapılandırmaları içeren kusursuz bir altyapıya sahiptir.

Schema.org JSON-LD Yapısal Veriler

Yapılandırılmış veri işaretlemenin temeli olan Schema.org altyapısı ve JSON-LD tanımlamaları ile tüm içerikleriniz yapısal verilerle yayınlanır.

Yeni İHA Haber Botu

miPanel v8 ile birlikte tamamen yenilediğimiz İHA (İhlas Haber Ajansı) botunu dilediğiniz gibi özelleştirebilir, manuel veya otomatik haber içeriği alabilirsiniz.

İki Farklı Manşet Seçeneği

Haber Sistemi Kulga'nın iki farklı manşet gösterim seçeneğinden dilediğinizi veya her ikisini birden farklı içerik sunumları yapmak için kullanabilirsiniz.

Manşet Arası Reklamlar

Bir haber sitesinin en çok kullanılan alanlarından biri olan manşet bloklarına 3 adete kadar manşet arası reklam ekleyebilirsiniz.

Haber Metni İçinde Reklamlar

Haber detay metinlerinin arasında ister Google Adsense, ister özel reklamlarınızı responsive reklam özellikleriyle yayınlayabilirsiniz.

Gelişmiş Responsive Reklam Yönetimi

Google Adsense destekli Responsive Haber Yönetimi ile tüm reklamlarınızı miPanel v8 ile yönetebilir, mobilde veya masaüstünde kayıpsız reklam yayınlayabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Her haberi eklerken, dikkat çekmek istediğiniz haberleri 'Önerilen Haber' olarak haber metin akışı içerisinde yerleştirebilirsiniz.

Haber Detayında Video

Haber detay sayfasında, görsel yerine direkt haberin videosunu yayınlamak isterseniz, sadece video ID tanımlaması yapmanız yeterli.

Responsive Embed ile Sorunsuz Videolar

Responsive Embed özelliği sayesinde haber detay veya video sayfasına eklediğiniz tüm videolar tüm cihazlarda sorunsuz gösterilir.

Bootstrap 4.x ile Kusursuz Responsive

Haber Sistemi Kulga teması Bootstrap 4.x sürümleri ile %100 mobil uyumlu ve Google'ın önerdiği mükemmel responsive görünüme sahiptir. Ayrıca mobil sürüm gerektirmez.

Google Analytics Anlık İstatistikler

miPanel v8 ile web sitenize ait Google Analytics aylık verilerinizi ve gerçek zamanlı ziyaretçi bilgilerinizi, detaylarıyla takip edebilirsiniz.

Kategoriler İçin Renk Belirleme

Haber kategorileri için renk belirleyebilirsiniz. Kulga temasında haber kategori sayfaları ve haber bloklarındaki kategori butonları, belirlediğiniz renkte gösterilir.

Sürükle-Bırak ile Ana Sayfa Blok Yönetimi

Haber sitenizin ana sayfasındaki blokları, sürükle-bırak yöntemiyle kolaylıkla yeniden sıralayabilir, haber sitenize farklı ve özgün bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Paketinizi seçin, sipariş verin!

Haber Sistemi Kulga ile tanışmak için size uygun web hosting paketini seçin ve siparişinizi oluşturun...

Sorularınız mı var? Arayın Görüşelim!

Pazar hariç haftanın her günü 09:00-18:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

0422 606 0 616
0850 885 2 616

PAYLAŞ!