1850

Güncelleme Bulutu ile web yazılımlarımız sürekli güncel!

Kategori: Güncel | Editör: Medya İnternet
Güncelleme Bulutu ile web yazılımlarımız sürekli güncel!
Kulga serisi haber, dernek ve belediye yazılımlarımız için Medya İnternet'in ürettiği ve geliştirdiği cloud güncelleme platformu projemiz Güncelleme Bulutu sayesinde, web siteleriniz sürekli yeni özelliklere kavuşuyor.

Kulga serisi haber, dernek ve belediye yazılımlarımız için Medya İnternet'in ürettiği ve geliştirdiği cloud güncelleme platformu projemiz Güncelleme Bulutu Mayıs 2019 itibariyle aktif edilmişti. 30 Haziran 2019 itibariyle artık tüm yazılımlarımız Güncelleme Bulutu platformuna dahil edilerek, otomatik güncelleştirmeler tüm sistemlerimizde aktif edildi.

GÜNCELLEME BULUTU NEDİR?

Güncelleme Bulutu, tüm yazılımların birbirinden bağımsız olarak cloud hosting hesaplarına kurulduğu ve her bir web sitesinin yazılım ve tasarım altyapısının sürekli yeni özelliklerle zenginleştirilerek, bu yeniliklerin her yazılıma özel sürümlerle site kullanıcılarımızın hizmetine sunulduğu bulut tabanlı bir yazılım güncelleme platformudur.

Her bir yazılımımız için (Örneğin Haber Sistemi Kulga) v8.0.8 şeklinde sürüm numarası verilerek belirli aralıklarla güncelleme sürümleri hazırlıyoruz. Bu sürümlerde bazen yeni modüller ve eklentileri devreye alıyor, bazen bir eklentiye yeni özellikler ekliyoruz. Bazen de önceki sürümlerde karşılaşılan ve müşteri geri bildirimleri ile bize iletilen hata veya eksiklikleri bug report oluşturarak işlem sırasına alıyoruz. Böylece bir sonraki güncellemede bu raporlardan yola çıkarak tüm hataları ortadan kaldırıyor ve güncelleme sürümünde yayınlıyoruz.

Yeni bir güncelleme yayınladığımızda, miPanel'e giriş yapan kullanıcımız, modal pencerede "Yeni Güncelleme Var" bildirimi ile karşılaşıyor ve bu işlemi yapmadan miPanel işlemlerine devam edemiyor. Böylece, kullanıcılarımızın hiçbir güncellemeyi kaçırmamasını sağlıyoruz. Kullanıcımız Güncelle butonuna tıkladığı anda saniyeler içerisinde yeni sürüm sitesine kuruluyor ve site arayüzünden miPanel'e kadar tüm sistemi, yeni sürüm özelliklerine yükseltilmiş oluyor. 

Yeni güncelleme sonrasında hemen ekrana Güncelleme Sürüm Notları listesi geliyor. Kullanıcımız bu listede, yeni güncelleme sürümünde hangi yeniliklerin olduğunu, hangi özelliklerin eklendiğini, hangi düzenlemelerin yapıldığını ve hangi hataların giderildiğini madde madde görebiliyor.

GÜNCELLEME BULUTU'NUN AVANTAJLARI

  • Güncelleme Bulutu sayesinde, yazılımlarınız web teknolojileri anlamında sürekli yenilendiği için, siteniz hiçbir zaman eski teknoloji sorunlarıyla karşılaşmaz.
  • Her yeni sürümde geri bildirim ile iletilen hatalar incelenerek düzenlenir. Hataların sitenizin performansına zarar verilmesinin önüne geçilmiş olur.
  • Geliştirilen yeni modüller, eklentiler ya da blok bileşenlerinden anında yararlanırsınız. Böylece web siteniz yıllar sonra bile yeni ve farklı kalır.
  • Özellikle Google hizmetlerinde arama motoru optimizasyonu (SEO) konularında yapılan birçok kriter değişikliği, anında ekibimiz tarafından değerlendirilir ve sitenizin arama motorlarında güncel kriterlere uyması sağlanarak sitenizin başarısı artmaya devam eder.
  • Her kullanıcının sitesine özel manuel işlem yapılmadığı için, kritik güvenlik güncelleştimeleri gibi zorunlu ve acil durumlarda, hiçbir kullanıcı sitesi güncelleme dışı kalmaz. Kritik tüm güvenlik güncelleştirmelerini anında alırsınız.
  • Her bir tema için tüm sürüm güncelleştirmeleri tamamen ücretsizdir. Yeni özelliklerin sitenize eklenmesi için, güncelleştirmelere ektradan ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

KULGA YAZILIMLARIMIZLA TANIŞIN!

Güncelleme Bulutu ile siz de sitenizi sürekli güncellenen, hızlı ve güvenilir bir yazılım altyapısına taşımak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin, web sitenizi kolayca yönetmenin keyfini çıkarın...

Sorularınız mı var? Arayın Görüşelim!

Pazar hariç haftanın her günü 09:00-18:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

0422 606 0 616
0850 885 2 616

PAYLAŞ!